In het najaar van 2022 geeft het harmonieorkest een concert met als thema helden. Sommige helden hebben al muziek die speciaal voor hen geschreven is of waaraan je meteen denkt bij de naam van deze held. Filmmuziek voor Superman en de Marvel-films, een musical over stripheld Kuifje of het thema van de Formule 1 dat je kunt koppelen aan sportheld Max Verstappen.
Maar er zijn ook andere helden, persoonlijke helden, en naar dié verhalen is de harmonie op zoek. Want niet alle helden zijn beroemd, maar helden verdienen het wel om een keer muzikaal in het zonnetje te worden gezet. Deze persoonlijke held kan uit uw omgeving zijn, uit het verleden, of uit een persoonlijk verhaal. Het harmonieorkest vraagt u dus om mee te denken, en overlegt samen met u op welke muzikale manier uw held een eerbetoon verdient. Grote en kleine helden worden samengebracht in deze muzikale avond, waarbij persoonlijke verhalen extra in de schijnwerper komen te staan.
Heeft u al een held in gedachten? Geef deze dan op via dit formulier! Vindt u het lastig om het verhaal op papier te zetten of om er muziek bij te zoeken? We denken graag met u mee. Invullen van dit formulier kan vrijblijvend. We kijken samen of het past binnen ons concert. Aanmelden kan tot 1 september 2022.